5K.png
logo tr.png
Asset 8.png

HAKKIMIZDA

Yaşama dair tüm iç mekan dekorasyon ve mobilya tasarım ve üretimlerinizde yer almaya hazırız.

Tescilli teknolojiler sayesinde  çok disiplinli bir ekip tarafından geliştirilen ürün gruplarımız,  iç tasarım trendinin akıllı malzeme arayışlarını ve tüm yüzey  ihtiyaçlarını karşılayabilen yüksek teknolojiye sahip  ve özellikleriyle benzersiz panellerdir.

Firmamız alanında önemli deneyime, yenilikçi bir çizgiye sahip ve süreklilik halinde devam eden  ARGE yatırımları ile gelişimine devam ederek ürün yelpazesini genişletmektedir.

Tüm ürün gruplarımız kullanım alanlarında sundukları benzersiz teknik özelleri ile çizilmelere, aşınmaya, kuru ısıya, asit bazlı solventlere ve ev tipi reaktiflere karşı oldukça dayanıklıdır. Yüzeysel basit, günlük bakım ve temizlik yöntemleriyle malzemenin temiz kalmasını sağlayan benzersiz gözeneksiz dış katmana sahiptir. Aynı zamanda gıda ile temasına da uygundur.

Bizler , temin ettiğimiz  kaliteye yönelik taahhütlerimizi yerine getirmek  ve ürünlerimiz için son teslim tarihlerini karşılamak için verimli endüstriyel ve lojistik süreçler geliştirmekteyiz. Tüm  endüstriyel süreçlerimizde sertifikalı hammaddeler kullanarak çevrenin korunmasına katkıda bulunmaktayız.

 

İhtiyaç duyabileceğiniz ek bilgileri info@5k.com.tr adresinden talep etmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.