shutterstock_1012939687.jpg

5K SURFACE TECHNOLOGIES

 
lamiglos 3.jpg
modern-kitchen-interior-with-furniture-3
1k.png
lamistar kemence ve karbeyaz.png
Asset 3.png

LAMIGLOSS represents high en decorative panels, available in a large choice of colors and designs to bring elegancy to your internal applications. Thanks to the UV cured high gloss lacquering system we use, a super high gloss finish is attained on the external face of the panel. The internal design is the same with a matt finish. This superior product gives any project a unique designfeature thanks to its stylish finish, ultra realistic designs and wonderful versatility. Each decorative panelis expertly made from highest quality materials to ensure your design is not only fashionable but also functional as well

lamistar kemence ve karbeyaz.png
Asset 4.png

Sıcaklık ve ipeksi yumuşaklığı hissedin..
LAMIMATT paneller, parmak izi tutmaz, antibakteriyel yüzeyi sayesinde, rakiplerinden bir adım önde yer almaktadır. Uygulanan ileri laklama teknolojisi ile yüzey kalitesi ve kalite devamlılığının sağlandığı LAMIMATT paneller, hem dikey hem de yatay kullanıma uygundur.

Asset 2.png

LAMIGLOSS ve LAMIMATT panellerin üretiminde kullanılan son teknolojiyle projelerinizde LAMIART ile kendi özel tasarımlarınızı oluşturun. LAMIART ile ev, ofis ve otel projeleri için limitsiz bir koleksiyon sunmaktayız. Tasarımınızı yapın, yüzeye karar verin ve diğerlerinde olmayanı yaratıp, LAMIART ile eşsiz olun.

ANDROMEDA.jpg
Asset 6.png

LAMISTAR paneller, ileri teknoloji ile yılların getirdiği deneyimin, kaliteli hammadde kullanımıyla harmanlanması ile ortaya çıkan bir üründür. İleri laklama teknolojisi ile kusursuz parlaklık, çizilme ve UV ışını  dayanımına sahip olan LAMISTAR ürünlerimiz Starwood Orman Ürünleri A.S. ile yapılan işbirliği sonucunda renk seçeneklerini artırmış olup, kullanıcıya düz, ahşap, taş & mermer ve metalik renklerde zengin bir seçim imkani sunmaktadır.

Asset 7.png

Sıcaklık ve ipeksi yumusaklığı hissedin..
Starwood Orman Ürünleri A.S işbirliği ile zengin renk seçenekleri sunan STARMATT paneller, parmak izi tutmaz, antibakteriyel yüzeyi sayesinde, rakiplerinden bir adım önde yer almaktadır. Uygulanan ileri laklama teknolojisi ile yüzey kalitesi ve kalite devamlılığının sağlandığı STARMATT paneller, hem dikey hem de yatay kullanıma uygundur.

aaa.jpg
 
Asset 1.png

Environmentally Friendly

Scratch Resistant

Scratch Resistant

Scratch Resistant

 

Contact Us

ema.png
tel.png
@.png
mob.png

Güzelhisar Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 9
Akyurt ANKARA

+90 312 847 55 84

Thank You!