shutterstock_1012939687.jpg

5K YÜZEY TEKNOLOJİLERİ

5K.png

HAKKIMIZDA

Yaşama dair tüm iç mekan dekorasyon ve mobilya tasarım ve üretimlerinizde yer almaya hazırız.

Tescilli teknolojiler sayesinde çok disiplinli bir ekip tarafından geliştirilen ürün gruplarımız,  iç tasarım trendinin akıllı malzeme arayışlarını ve tüm yüzey  ihtiyaçlarını karşılayabilen yüksek teknolojiye sahip  ve özellikleriyle benzersiz panellerdir.

Firmamız alanında önemli deneyime, yenilikçi bir çizgiye sahip ve süreklilik halinde devam eden  ARGE yatırımları ile gelişimine devam ederek ürün yelpazesini genişletmektedir.

Tüm ürün gruplarımız kullanım alanlarında sundukları benzersiz teknik özelleri ile çizilmelere, aşınmaya, kuru ısıya, asit bazlı solventlere ve ev tipi reaktiflere karşı oldukça dayanıklıdır. Yüzeysel basit, günlük bakım ve temizlik yöntemleriyle malzemenin temiz kalmasını sağlayan benzersiz gözeneksiz dış katmana sahiptir. Aynı zamanda gıda ile temasına da uygundur.

Bizler , temin ettiğimiz  kaliteye yönelik taahhütlerimizi yerine getirmek  ve ürünlerimiz için son teslim tarihlerini karşılamak için verimli endüstriyel ve lojistik süreçler geliştirmekteyiz. Tüm  endüstriyel süreçlerimizde sertifikalı hammaddeler kullanarak çevrenin korunmasına katkıda bulunmaktayız.

 

İhtiyaç duyabileceğiniz ek bilgileri info@5k.com.tr adresinden talep etmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 
lamiglos 3.jpg
modern-kitchen-interior-with-furniture-3
1k.png
lamistar kemence ve karbeyaz.png
 

LAMIGLOSS paneller, ileri teknoloji ile yillarin getirdigi deneyimin, kaliteli hammadde kullanimiyla harmanlanmasi ile ortaya çikan bir üründür. Ileri laklama teknolojisi ile kusurusuz parlaklik, çizilme ve UV isini dayanimina sahip olan LAMIGLOSS, düz renk, ahsap, tas & mermer ve metalik renklerde zengin bir seçim imkani sunmaktadir. LAMIGLOSS paneller, sik görünümü ile hem dikey hem yatay kullanima uygun yapisi ile, eni iyi fiziki ve mekanik sonuçlari sunmaktadir.

Sicaklik ve ipeksi yumusakligi hissedin..
LAMIMATT paneller, parmak izi tutmaz, antibakteriyel yüzeyi sayesinde, rakiplerinden bir adim önde yer almaktadir. Uygulanan ileri laklama teknolojisi ile yüzey kalitesi ve kalite devamliliginin saglandigi LAMIMATT paneler, hem dikey hem de yatay kullanima uygundur.

LAMIGLOSS ve LAMIMATT panellerin üretiminde kullanilan son teknolojiyle projelerinizde LAMIART ile kendi özel tasarimlarinizi olusturun. LAMIART ile ev, ofis ve otel projelri için limitsiz bir koleksiyon sunmaktayiz. Tasariminizi yapin, yüzeye karar verin ve digerlerinde olmayani yaratip, LAMIART ile essiz olun.

LAMISTAR paneller, ileri teknoloji ile yillarin getirdigi deneyimin, kaliteli hammadde kullanimiyla harmanlanmasi ile ortaya çikan bir üründür. Ileri laklama teknolojisi ile kusurusuz parlaklik, çizilme ve UV isini dayanimina sahip olan LAMISTAR ürünlerimiz Starwood Orman Ürünleri A.S. ile yapilan isbirligi sonucunda renk seçeneklerini artirmis olup, kullaniciya düz, ahsap, tas & mermer ve metalik renklerde zengin bir seçim imkani sunmaktadir.

Sıcaklık ve ipeksi yumusaklıgı hissedin..
Starwood Orman Ürünleri A.S isbirligi ile zengin renk seçenekleri sunan STARMATT paneller, parmak izi tutmaz, antibakteriyel yüzeyi sayesinde, rakiplerinden bir adım önde yer almaktadır. Uygulanan ileri laklama teknolojisi ile yüzey kalitesi ve kalite devamlılıgının saglandıgı STARMATT paneler, hem dikey hem de yatay kullanıma uygundur.

Doğayla Dost

Çizilmelere Karşı Yüksek Direnç

Anti Bakteriyel

Çarpmalara Karşı Direnç

 

İletişim

Güzelhisar Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 9
Akyurt ANKARA

+90 312 847 55 84

Güzelhisar Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 9
Akyurt ANKARA

+90 312 847 55 84

  • 5K Facebook
  • 5K Twitter
  • 5K Instagram
  • 5K YouTube